Mes esame UAB „Hantera”, kurios pagrindinės veiklos sritys –  laukinių žvėrių ir gyvūnų auginimas aptvaruose bei prekyba žvėriena, vytintais ir rūkytais žvėrienos gaminiais. Daugiau kaip 50 ha teritorijoje, kur gausu natūralaus maisto, gyvena Taurieji elniai, Dovydo elniai, Danieliai, šernai ir kiti gyvūnai.

                Nuo 2014 m. įmonė sėkmingai įgyvendino projektą, kurio dėka  įrengėme ir atidarėme laukinių medžiojamų gyvūnų skerdimui ir mėsos išpjaustymui pritaikytą skerdyklą. (Veterinarinio patvirtinimo numeris EB 68-13 LT). Sparčiai gausėjantį prieauglį pradėjome skersti. Žvėrieną apdorojame ir  gaminame tik aukščiausios rūšies ir kokybės įvairių pavadinimų šalto rūkymo bei vytintus gaminius.

                                                      Visi UAB „Hantera” gaminiai iš žvėrienos – tai gamtos skonis ir kvapas

                Žvėrienos skonis – specifinis ir ryškus, spalva – tamsi, tekstūra – tvirta. Laukiniai gyvūnai yra judresni, daugiau bėgioja, minta žole, lapais, vaisiais, tad jų mėsa ne tokia kaloringa ir riebi kaip naminių gyvūnų, tačiau nepaprastai skani ir maistinga. Joje mažiau cholesterolio, gausu vitaminų ir žymiai daugiau baltymų. Laukiniai gyvūnai nešeriami augimą skatinančiais hormonais, modifikuotais papildais ar kitais gydomaisiais preparatais. Dėl savo natūralių savybių žvėriena daug rečiau nei naminių gyvulių mėsa sukelia alergines reakcijas. Specialistai pataria šia mėsa papildyti vaikų racioną, kadangi jie dažnai yra linkę į alerginius susirgimus.  100 g. žvėrienos yra beveik  100% vitamino B12 paros normos – tai svarbus energijos šaltinis. Su natūraliu pašaru žvėrių gaunami augalinės kilmės flavanoidai bei karatenoidai padeda apsisaugoti nuo laisvųjų radikalų poveikio, taip pat mažina Alzhaimerio, širdies ligų bei vėžio riziką. 

                Laukinius gyvūnus mes sumedžiojame gamtoje, jiems įprastoje  aplinkoje, todėl jie nepatiria naminiams gyvuliams sukeliamo streso. Mokslininkų teigimu, stresas paskatina biocheminius procesus gyvūno raumenyse, dėl to prastėja mėsos kokybė.

                Lietuvoje beveik neįmanoma rasti pramoniniu būdu auginamų gyvulių mėsos, kurią galima būtų pavadinti ekologiška. UAB „Hantera” auginamų laukinių žvėrių mėsa yra ekologiška, nes žvėrys auga miškingose, krūmingose, pelkėtose teritorijose, minta natūraliai.

                 Ne tik gurmanus, bet ir visus, besirūpinančius savo bei savo artimųjų sveikata, kviečiame susipažinti su UAB „Hantera” žvėrienos gaminiais, jų įvairove ir pasinaudoti galimybe pajusti gamtos skonį ir kvapą.